كتاب حیات طیبه الگوی اثرگذار و موفق در زندگی جوانان

دهقانی اشکذری مطرح کرد:


كتاب حیات طیبه الگوی اثرگذار و موفق در زندگی جوانان


معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: كتاب حیات طیبه با تشریح ابعاد زندگی حضرت فاطمه(س) الگوی اثرگذار و موفق در زندگی جوانان است.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزدمعاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: كتاب حیات طیبه با تشریح ابعاد زندگی حضرت فاطمه(س) الگوی اثرگذار و موفق در زندگی جوانان است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، محمدرضا دهقانی اشکذری روز گذشته در مراسم افتتاحیه دومین دوره آموزشی تشکیلاتی حیات طیبه که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد، اظهار کرد: كتاب حیات طیبه، نگاهی عمیق به ابعاد مختلف زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) دارد و تلاش می‌كند شخصیت شامخ و والای آن بانوی بزرگوار را بیش از پیش به عموم اقشار جامعه به ویژه جوانان معرفی کند.

وی اضافه کرد: بخش عظیمی از تعالیم اسلامی نشأت گرفته از منش، اخلاق و شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) است؛ از این رو کتاب حاضر فرصتی را به وجود می‌آورد تا بتوانیم به بررسی شیوه زندگی و زوایای شخصیتی حضرت زهرا (س) بپردازیم و با احادیث و روایاتی آشنا شویم كه در زمینه‌های مختلف از ایشان نقل شده است.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد عنوان کرد: بدون تردید كتاب حیات طیبه با تشریح ابعاد زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) می‌تواند یك الگوی اثرگذار و موفق در زندگی جوانان باشد و به زبان دیگر یادگیری سبک زندگی اسلامی را از آن بانوی همام برای همگان به ارمغان آورد و امید است با این اثر ارزشمند بتوانیم گامی مؤثر در راستای ترویج سبک صحیح زندگی برای جوانان و عموم اقشار جامعه برداریم.

دهقانی اشکذری بیان کرد: بدیهی است تأسی از حضرت فاطمه زهرا (س) در همه امور زندگی فردی و خانوادگی می‌تواند نقش بسزایی در آینده هر جامعه‌ای ایفا كند و تأثیر مثبتی در زندگی آینده و به ویژه بهره‌گیری از مهارت‌های زندگی اسلامی برای جوانان داشته باشد.

وی تصریح کرد:‌ امید است در دورانی که تخریب شخصیت و جایگاه بانوان، دستخوش آسیب جدی فرهنگی دشمنان انسانیت و اسلام است و الگوسازی از زنان قهرمان تاریخ از ضرورت‌هاست، مطالعه کتاب حیات طیبه، زمینه‌ای برای تأمل و تعقل بیشتر جوانان و دانشجویان عزیز در زندگی ائمه اطهار (ع) به ویژه حضرت فاطمه زهرا (س) باشد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد مطرح کرد: چنانچه این كتاب بتواند روحیه پرسش‌گری و تفحص در زندگی بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) را ایجاد كند، به هدف اصلی خود دست می‌یابد.

دهقانی اشکذری تأکید کرد: امید است با استعانت از خداوند منان و حضرت ولی‌عصر‌(عج) در مسیر رسیدن به انسان كامل گام برداریم.

به گزارش آنا؛ کتاب حیات طیبه نگاهی اجمالی به ویژگی‌ها و فضایل فاطمه زهرا (س) در تیراژ ۲۰۰۰ نسخه با تألیف غلامعلی مدیح و حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد یزد توسط انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و با شماره شابک ۶-۵۶۰۹-۱۰-۹۶۴-۹۷۸ در دی ۱۳۹۷ به چاپ رسیده است.

مشاهده گالری تصویر تعبیه شده آنلاین:
http://www.iauyazd.ac.ir/index.php/component/k2/item/2714-1397110202#sigProIdb9efbbd304

آخرین ویرایش در سه شنبه, 02 بهمن 1397 ساعت 10:51
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

insta            Telegram            Telegram