پایان دومین دوره اردوی آموزشی تشكیلاتی حیات طیبه در یزد

با حضور مسئولان صورت گرفت؛


پایان دومین دوره اردوی آموزشی تشكیلاتی حیات طیبه در یزد


دومین دوره اردوی آموزشی‌تشكیلاتی حیات‌طیبه با حضور فعالان سیاسی تشكل‌های دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان، یزد و چهارمحال‌وبختیاری با تجلیل از کادر اجرایی پایان یافت.


به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا، مراسم اختتامیه دوره (چهارروزه) اردوی آموزشی تشکیلاتی حیات طیبه که با حضور دانشجویان عضو تشکل‌های سیاسی اسلامی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان‌های اصفهان، چهارمحال بختیاری و یزد به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شده بود، روز گذشته با حضور آیت‌الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه امام جمعه یزد و عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد انجام شد.
در ابتداي این مراسم گروه همخواني و مديحه سرايي بين المللي منتخب دانشجويي( شميم وصال) دانشگاه آزاد اسلامي يزد به اجراي برنامه پرداخت و در ادامه با ارائه گزارش برگزاری دوره توسط محمدرضا دهقانی اشکذری معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و بیان دیدگاه‌های نمایندگان دانشجویی از سه استان شرکت‌کننده همراه بود.
امام‌جمعه یزد در این مراسم با اشاره به ۴۰سالگی انقلاب اسلامی، رمز ماندگاری انقلاب را مانند پیدایش آن، اطاعت از رهبری آگاه دانست و گفت: در روزی که رژیم پهلوی در کشور حکومت نظامی اعلام کرد، امام راحل با اعتقاد راسخی که داشتند به‌‌رغم توصیه برخی از یاران خود، دستور شکسته‌شدن این حکومت نظامی را دادند که همین امر باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد.
ناصری به بیان خاطراتی از دوران مبارزات ایشان پرداخت که امام در پاسخ به توصیه همراهان برای رفتن به اطراف نجف برای هواخوری علاوه بر رد این کار با عتاب گفتند چگونه می‌توانم به هواخوری بروم در حالی که مردم ایران در زندان به‌سر می‌برند و شکنجه می‌شوند.
نمایندگان دانشجویان عضو تشکل‌های سیاسی اسلامی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان‌های اصفهان، چهارمحال بختیاری و یزد نیز در سخنان کوتاهی اهداف و وظایف دانشجویان بعد از این دوره را تشریح کردند.
به گزارش آنا در پایان این مراسم از کادر اجرایی برگزارکننده دومین دوره اردوی آموزشی تشكیلاتی حیات طیبه شامل فعالان سیاسی تشكل‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولان تجلیل شد.
دوره اردوی آموزشی تشكیلاتی حیات طیبه با حضور فعالان سیاسی تشكل‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری به مدت چهار روز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد و روز گذشته ۴ بهمن به پایان رسید.

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 11 بهمن 1397 ساعت 15:21
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

insta            Telegram            Telegram