دکتر محمد حسین فلاح روانشناس و استاد دانشگاه آزاد اسلامی یزد
به دلیل ذات هوشمند رسانه ، رسانه های نوپدید هم فرصت و هم تهدید است
محمد حسین فلاح : امروز به کارگیری زور در اجرای اهداف پلید منسوخ شده است.

به گزارش خبرنگار آنا دکتر محمد حسین فلاح عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی یزد و روانشناس در جلسه ای که با همت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و با حضور اساتید دانشگاه در سالن کنفرانس عدالت با موضوع رسانه های نوپدید چالش ها و فرصت ها سخنرانی میکرد ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و با اشاره به پتانسیل های رشته های موجود در دانشگاه در زمینه حقوق شهروندی گفت : دانشگاه آزاد اسلامی یزد با وجود رشته های روانشناسی ، حقوق و رشته بسیار جالب تکنولوژی آموزشی می تواند برای بسیاری از مشکلات جامعه راه حل داشته باشد .
وی با اشاره به مبحث رسانه های نوپدید گفت : رسانه های نوپدید هم فرصت است و هم تهدید و چون رسانه هوشمند است این مهم اتفاق می افتد .

دكتر جعفري رئيس دبيرخانه هيأت امناء دانشگاههاي آزاد اسلامي استان يزد
پليس، دادگستري و دانشگاه سه ضلع مثلت پيشگيري از وقوع جرم هستند

دكتر محمد حسين جعفري رئيس دبيرخانه هيأت امناء دانشگاههاي آزاد اسلامي استان : آزادي گردش اطلاعات در فضاي مجازي وجود دارد و مردم حق دارند اطلاعات درستي ازآن داشته باشند .
به گزارش خبرنگار آنا در نشست مشترك نيروي انتظامي و دانشگاه كه با عنوان رسانه هاي نوپديد فرصت ها و چالش ها و به مناسبت هفته نيروي انتظامي در سالن كنفرانس عدالت دانشگاه آ‍زاد اسلامي يزد برگزار مي شد دكتر محمد حسين جعفري رئيس دبيرخانه هيأت امناء دانشگاه آزاد اسلامي استان يزد ضمن خير مقدم به حاضرين در اين جلسه و تبريك هفته نيروي انتظامي گفت :

شمارش معکوس برگزاری همایش ملی اندیشه‌های قرآنی و تفسیری حضرت امام خمینی (ره)
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یزد 20 مهر جاری میزبان همایش ملی اندیشه‌های قرآنی و تفسیری حضرت امام خمینی (ره) خواهد بود.

در هفته نیروی انتظامی صورت گرفت
رونمایی از صفحه اختصاصی نیروی انتظامی در سایت دانشگاه آزاد اسلامی یزد
با قرار گرفتن صفحه اختصاصی نیروی انتظامی در سایت دانشگاه آزاد اسلامی یزد پیام‌هایی با عنوان بهداشت انتظامی به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار آنا در هفته نیروی انتظامی و با حضو مسئولان معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، دفتر تحقیقات کاربردی و پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان یزد و جمعی از کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی از صفحه اختصاصی نیروی انتظامی که در سایت دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته است، رونمایی شد.

گزارش تصويري برگزاري نشست تخصصي رسانه هاي نو پديد

فرصت ها و چالش ها

به مناسبت هفته نيروي انتظامي