چاپ کردن این صفحه

سیره سیاسی فاطمه زهرا(س) بهترین الگو برای فعالیت‌های سیاسی است

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامي یزد:


سیره سیاسی فاطمه زهرا(س) بهترین الگو برای فعالیت‌های سیاسی است


معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت:سیره سیاسی فاطمه زهرا(س) بهترین الگو برای فعالیت‌های سیاسی است و در دفاع از ولایت نقشی بی‌بدیل ایفا کرد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، محمدرضا دهقانی اشکذری روز گذشته در مراسم افتتاحیه دومین دوره آموزشی تشکیلاتی حیات طیبه که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد، گفت: تقارن برگزاری این دوره ارزشمند با ایام فاطمیه زمینه‌ساز این نکته بوده که سیره سیاسی فاطمه زهرا(س) بهترین الگو برای فعالیت‌های سیاسی است؛ چرا‌که حضرت زهرا(س) در یکی از حساس‌ترین دوران تاریخ اسلام، با بینش و بصیرت و باور و ایمان، با حضور به موقع خود در دفاع از ولایت نقشی بی‌بدیل ایفا کرد و الگویی ماندگار برای جهانیان شد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در دوران مدیریت جدید خود با برگزاری چنین برنامه‌هایی تلاش دارد تا در اجرای منویات مقام معظم رهبری، فضای سیاسی مناسب از نظر کمی و کیفی در دانشگاه ایجاد کند تا پویایی و نشاط سیاسی در این محیط مقدس و تأثیرگذار توسعه یابد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از طرح دیدگاه فرهنگی برای مسابقه‌ای که ارائه طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه دانشجویان برای شیوه بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است، خبر داد و از شرکت‌کنندگان درخواست کرد در این برنامه مشارکت کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 02 بهمن 1397 11:04
روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

آخرین‌ها از روابط عمومی