بسم الله الرحمن الرحیم 

02 مهر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ستوده‌نیا عنوان کرد؛ اجرای طرح نشاط و زنگ ورزش در دانشگاه آزاد اسلامی یزد مطلب ویژه

ستوده‌نیا عنوان کرد؛

اجرای طرح نشاط و زنگ ورزش در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

رئیس اداره تربیت‌بدنی حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با اشاره به اجرای طرح حرکات ورزشی همگانی گفت: اجرای این طرح در بالابردن روحیه نشاط و شادابی بین همكاران دانشگاهی تأثیر دارد.

 

امید ستوده‌نیا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در یزد با اشاره به طرح حرکات ورزشی همگانی اظهار کرد: اجرای این طرح همگانی در بالابردن روحیه نشاط و شادابی بین همكاران دانشگاهی تأثیر دارد.

رئیس اداره تربیت‌بدنی حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد افزود: همکاران برای مشاهده انجام حركات كششی و ورزشی، فیلم تهیه‌شده را روی كامپیوتر خود ذخیره کرده و حركات ورزشی را روزانه رأس ساعت ۹:۳۰ صبح در محل كار و پشت میز خود انجام می‌دهند.

رئیس هیئت ورزش‌های دانشگاهی استان یزد ادامه داد: با حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، در هر ماه به پنج نفر از همكارانی که فیلمی از انجام حركات ورزشی خود در محل کار به این اداره ارسال کنند، به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 مرداد 1399 20:03
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.