بسم الله الرحمن الرحیم 

25 مهر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

در دیدار با مسئولان سما واحد یزد عنوان شد، آموزش در مدارس دانشگاه آزاد اسلامی نیاز به نوآوری دارد مطلب ویژه

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: با توجه به سابقه دیرینه این دانشگاه در زمینه آموزش شاهد فعالیت بسیار خوبی بوده‌ایم و برای آینده نیز نیازمند نوآوری هستیم.

 

آموزش در مدارس دانشگاه آزاد اسلامی نیاز به نوآوری دارد

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از یزد، معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی یزد به همراهی مدیران مرکز سما با حضور در دفتر دکترمحمدرضا دهقانی اشکذری سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد انتصاب وی را تبریک گفتند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در این نشست عنوان کرد: با توجه به سابقه دیرینه این دانشگاه در زمینه آموزش شاهد فعالیت بسیار خوبی در گذشته بوده‌ایم و برای آینده نیز نیازمند نوآوری جدید در امر آموزش هستیم که با امکانات نیروی انسانی خلّاق، توانمند و فضاهای تجهیزاتی پیشرفته موجود در دانشگاه آزاد و سما این امر محقق می‌شود.

دکترمحمدرضا دهقانی‌اشکذری برای حضور و بازدید مستمر از مجموعه سما در راستای پیشبرد پیگیری اهداف دانشگاه آزاد اسلامی اعلام آمادگی کرد.

دکترمحمدرضا رحیمی‌زارچی معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی و دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد هم در این نشست به ارائه گزارشی از روند رشد کمّی و کیفی سما پرداخت و مدیران سما هم نظر خود را درباره توسعه سما اعلام کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در یکشنبه, 04 مهر 1400 11:31
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.