بسم الله الرحمن الرحیم 

25 مهر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

عبدالحسینی خبرداد، راه اندازی طرح پویش «اهدای خون به نیت یک شهید»+تصویر مطلب ویژه

عبدالحسینی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد یزد گفت، شهدا الگوهایی ممتاز برای فرهنگ سازی مؤمنانه و مجاهدانه در جامعه هستند.

 

طرح پویش «اهدای خون به نیت یک شهید» راه‌اندازی شد

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از یزد، دکتر احمد عبدالحسینی در مراسم پنجمین روز از هفته دفاع مقدس و پیوند فرهنگ شهادت و اهدای خون که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد از راه‌اندازی پویش اهدای خون به نیت یک شهید همزمان با چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس خبر داد.

وی افزود: باید در روزهای دشوار کرونایی زمینه حضور دانشگاهیان را در مراکز اهدای خون فراهم کنیم.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با تأکید بر اینکه شهدا الگوهایی ممتاز برای فرهنگ‌سازی مؤمنانه و مجاهدانه در جامعه هستند، با تشریح جزئیات در پویش طرح «اهدای خون به نیت یک شهید» اضافه کرد: در این طرح  که با همکاری دو حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی و امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد اجرا شده است هرکدام از داوطلبان اهدای خون برای کار انسانی و نجات‌بخش خود در مسیر نجات جان انسان‌ها، یک شهید را سهیم می‌کند و این حرکت می‌تواند یک خیزش فرهنگی برای زنده نگه داشتن یاد شهدای سلامت و نظامی باشد.

عبدالحسینی از دانشگاهیان استان یزد دعوت کرد تا در هفته دفاع مقدس با حضور در مراکز انتقال خون استان یزد یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعین سلامت را ارج نهند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در یکشنبه, 11 مهر 1400 14:30
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.