بسم الله الرحمن الرحیم 

19 مرداد, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

خبر

(الحمدلله الذي جعلنا من المتمسكين بولايت اميرالمومنين علي بن ابيطالب عليه السلام)

با عرض سلام و احترام، عید سعید غدیرخم ، عید اکمال دین و عید ولایت بر همه همکاران اساتید و دانشجویان گرامی مبارک.                                                                                                                                                                علی یارتان و دست حق نگهدارتان                                                                                                                   

المدرسی به آنا خبر داد؛

با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی صورت گرفت؛

دانشگاه آزاد اسلامی  یزد میزبان 700داوطلب آزمون کارشناسی ارشد + تصاویر

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: آزمون سراسری کارشناسی ارشد در این واحد دانشگاهی با رقابت 700 داوطلب خانم و حفظ و رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.


 

 

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، دکترسیدعلی المدرسی  معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی و نماینده تام الاختیارآزمون ارشد،99 ، صبح امروز درحاشیه برگزاری آزمون سراسری کارشناسی ارشد به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برای آزمون ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی عالی همزمان با سراسر کشور با حفظ و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد مانند سال‌های گذشته میزبان داوطلبان ورود به آموزش عالی کشور است، گفت: در دوره‌های گذشته این واحد دانشگاهی موفق به برگزاری آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بوده است.

دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی یزد با اعلام اینکه آزمون در یک  نوبت صبح روز پنج‌شنبه مرداد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد برگزار گردید اظهار کرد : امسال برای حفظ پروتکل‌ها و فاصله‌های بین داوطلبان فقط پذیرای700داوطلب خانم هستیم و در این زمینه تمام تلاش این واحد دانشگاهی حفظ سلامت داوطلبان است و به‌همین دلیل نیز این واحد دانشگاهی به‌عنوان حوزه اصلی انتخاب شد.

عضوهیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با بیان اینکه در آزمون صبح پنج‌شنبه فقط 700 نفر از داوطلبان خانم  به رقابت می‌پردازند، اظهار کرد: آزمون کارشناسی ارشد در حوزه امتحانی این واحد دانشگاهی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های سازمان سنجش برگزار شد.

المدرسی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا یزد، درباره برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ اظهار کرد: سازمان سنجش به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و همچنین فراهم کردن امکان ضدعفونی حوزه‌های برگزار کننده، آزمون امسال را در یک نوبت صبح روز‌های پنجشنبه 16 مردادماه سال ۱۳۹۹ برگزار کرد.

وی افزود: این آزمون در حوزه امتحانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در روز پنج‌شنبه ۱۶ مرداد در نوبت صبح و در ساختمان افشاریان و سلطانی برگزار شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد ضمن ابراز خرسندی از برگزاری موفق آزمون سراسری کارشناسی ارشد در واحد یزد گفت: آزمون سراسری کارشناسی ارشد در دو حوزه فرعی این واحد دانشگاهی ر برگزار گردید که از این تعداد ، 500داوطلب در ساختمان سلطانی ، 200 داوطلب در ساختمان افشاریان به رقابت پرداختند.

المدرسی افزود: آزمون سراسری کارشناسی ارشد در حوزه امتحانی این واحد دانشگاهی در 8رشته  با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های سازمان سنجش برگزار شد.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد:

هیچ سلاحی به اندازه ماسک و فاصله‌گذاری در برابر کرونا کارایی ندارد.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد تأکید کرد که آموخته‌ها نشانگر این است؛ هیچ سلاحی به اندازه ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی در برابر کروناویروس کارایی ندارد.

صبح امروز،باحضور معاون علمی و فنآوری رئیس جمهورصورت گرفت،

بازدید از واحدهای فنآور دانشگاه آزاد اسلامی یزد+ تصاویر

رونمایی از نخستین سامانه مکانیزه جوانه‌های خوراکی و دامی آیروپونیک/ بازدید از آخرین دستاوردهای انجمن رباتیک و ‌فناور دانشگاه آزاد اسلامی یزد

 


 معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به همراه محمد علی طالبی استاندار یزد و هیئت همراه در سفر به استان یزد از واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی یزد بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، صبح امروز ، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فن‌آوری رئیس‌جمهوری به همراه دکترمحمدعلی طالبی استاندار یزد و هیئت همراه در سفر به استان یزد از واحدهای فن‌آور دانشگاه آزاد اسلامی یزد بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن بازدید از واحد رباتیک و تیم‌های فن‌آور دانشگاه آزاد اسلامی یزد در جریان آخرین دستاوردها و اقدامات این مرکز قرار گرفت.

سورنا ستاری در جریان این سفر ، از نخستین سامانه مکانیزه تولید جوانه‌های خوراکی و دامی کشور در واحد یزد بازدید کرد.

وی در ابتدای ورود به دانشگاه آزاد اسلامی یزد همراه با استاندار یزد و هیئت همراه با حضور در معراج شهدا، به مقام شامخ شهدای گمنام این دانشگاه ادای احترام کرد.

در ادامه ، وی از مراکز فن‌آور این واحد دانشگاهی استان یزد و از نزدیک از آخرین اقدامات و دستاوردهای انجمن رباتیک و شرکت‌های خروجی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه بازدید کرد.

دکتر ستاری بیان کرد : برگزاری مسابقات علمی و رباتیک در دانشگاه‌ها به‌منظور ارتقای سطح علمی جامعه و توسعه تکنولوژی خوب است اما مهم‌تر از آن ، قابل‌استفاده بودن سازه‌های تولیدشده است .

وی تصریح کرد: به‌منظور بهره‌برداری از سازه‌های تولیدشده باید بر اساس نیاز مشتری طرح‌های کامل‌تر و جامع‌تر توسط دولت موردحمایت قرار گرفته و در قالب شرکت‌های تولیدی محصولات خود را تولید و در اختیار جامعه و بخش صنعتی قرار دهند.

دکتر معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد داستان یزد نیز در این بازدید، گزارشی از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی و نقش این دانشگاه در ایجاد اشتغال و رونق در بازار کسب‌وکار توسعه صنعت استان یزد ارائه کرد.

وی افزود: اعتبار قابل‌توجهی برای فعالیت‌های فناورانه از سوی دانشگاه آزاد اسلامی در نظر گرفته شده است.

رئیس واحد یزد تبیین کرد، با توجه به رویکرد جدید دانشگاه به سمت دانشگاه کارآفرین، سراهای نوآوری در نظر گرفته شده که خوشبختانه قرار داد سرای نوآوری فناوری‌های نوین و پوشاک با معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری منعقد و بودجه‌ای برای حمایت از این سرا تخصیص داده شده است.

وی این بازدید را بسیار منشأ خیروبرکت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد دانست و با اشاره به راه‌اندازی سرای نوآوری رباتیک و اتوماسیون صنعتی و حمایت از شتاب‌دهنده‌های حوزه توانمندسازی فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط با کشاورزی اهتمام ویژه دانست.

سامانه مکانیزه تولید جوانه‌های خوراکی و دامی در کشور درحال حاضر با مشارکت شرکت دانش بنیان (برکت) و دانشگاه آزاد اسلامی یزد و با هدف استفاده از نیروی انسانی ، مصرف بهینه آب ، کاربرد بهینه زمین ، افزایش کیفیت و کمیت علوفه جهت انواع دام ، تامین علوفه تازه، ارگانیک، ارزان و سرشار از پروتئین از مهمترین مزایای برجسته استفاده از این طرح و روش هیدروپونیک است.

 

رئیس هیئت اندیشه‌ورز دانشگاه آزاد اسلامی یزد اعلام کرد؛

مشارکت اثربخش هیئت اندیشه‌ورز استان یزد در پویش علمی پساکرونا

رئیس هیئت اندیشه‌ورز تعالی علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت: این هیئت در جریان اجرای طرح پویش علم و دانش بومی پساکرونا مشارکت فعالانه و اثربخشی دارد.

دکتر معصومه طباطبایی عنوان کرد؛

راه‌اندازی ۳ رشته جدید کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از راه‌اندازی ۳ رشته جدید کارشناسی ناپیوسته در این واحد دانشگاهی خبر داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد خبرداد + گزارش تصویری

به پاس خدمات شایسته دانشگاه آزاد اسلامی یزد در احداث پل زیر گذر صورت گرفت.

((نامگذاری میدان تازه تاسیس یزد به نام دانشگاه آزاد اسلامی))

دکتر معصومه طباطبایی گفت: مهمترین هدف در نامگذاری این میدان را پاسداشت خدمات شایسته این دانشگاه در احداث این پل زیر گذر عنوان کرد.

ستوده‌نیا عنوان کرد؛

اجرای طرح نشاط و زنگ ورزش در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

رئیس اداره تربیت‌بدنی حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با اشاره به اجرای طرح حرکات ورزشی همگانی گفت: اجرای این طرح در بالابردن روحیه نشاط و شادابی بین همكاران دانشگاهی تأثیر دارد.

دکتر فروغ حیرانی خبر داد؛

دکتر فروغ حیرانی خبر داد؛ برگزاری دوره ۳ماهه آموزش نرم‌ افزارهای اداری مالی در واحد یزد

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: دوره ۳ماهه آموزش نرم‌افزارهای اداری مالی برای نخستین مرتبه و در راستای افزایش دانش و مهارت فنی کارکنان مالی واحدهای دانشگاهی استان یزد برگزار می‌شود.

دکتر عبدالحسینی به آنا خبر داد؛

مشارکت ۲۰ درصدی استادان در کارگاه حِکمی‌سازی علوم انسانی و هنر

رئیس هیئت اندیشه‌ورز تعالی علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت: این دانشگاه با مشارکت ۲۰ درصدی استادان خود در کارگاه حکمی‌سازی علوم انسانی و هنر، جزء استان‌های ممتاز مشارکت‌کننده در این کارگاه است.

صفحه1 از189
کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.