بسم الله الرحمن الرحیم 

01 بهمن, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار
اطلاعیه‌ها

اطلاعیه‌ها (190)

ضمن عرض سلام و خوش آمدگویی به نو دانشجویان گرامی:

بر اساس دستورالعمل های ابلاغی سازمان مرکزی دانشگاه آزاداسلامی مراحل ثبت نام به قرار زیر اعلام می گردد:

○ ابتدا دانشجویان نسبت به بارگذاری اطلاعات مورد درخواست و تکمیل فرم های موجود در سامانه آموزشیار اقدام می نمایند.

○ در مرحله بعد دانشگاه نسبت به کنترل مدارک بارگذاری شده اقدام نموده و در صورتی که اشکالی نداشته باشد تایید میشود. سپس دانشجو با مراجعه به سامانه بقیه مراحل را انجام داده و در مرحله پرداخت شهریه با کارت بانکی عضو شتاب که رمزدوم دارد نسبت به پرداخت شهریه اقدام می نمایند. در این مرحله شماره دانشجویی که با ۳۹۹۱۰۵ آغاز می شود به دانشجو اختصاص پیدا می کند.

○در آخرین مرحله ضمن اعلام شماره دانشجویی به مدیر گروه امکان انتخاب واحد از طریق دانشگاه و به صورت غیرحضوری فراهم میگردد. برنامه ترمی و چگونگی شرکت در کلاس به صورت آنلاین از طریق فضای مجازی به اطلاع دانشجو رسانده می شود.

*توجه بفرمایید*

◇برای دریافت تاییدیه تحصیلی میتوان از خدمات غیرحضوری به شکل زیر استفاده کرد: *داوطلب به نزدیکترین باجه پستی محل خود مراجعه و لیست مدارک توافق شده را بر اساس یک چک لیست ارایه و احراز هویت و تایید می شود. این مستندات برای واحد دانشگاهی مربوطه پست می شود و به عنوان مستندات پرونده لحاظ می شود*.

◇دانشجویانی که مشکل نظام وظیفه دارند به ترتیب زیر اقدام کنند:

*تنها افرادی که نیاز به فرم نظام وظیفه دارند یک پاکت خالی دیگر با ذکر آدرس انها همراه مدارک به واحد دانشگاهی ارسال تا پس از مهر و امضا توسط واحد مجددا برای داوطلب پست شود. داوطلب با مراجعه به دفاتر مربوطه این فرم را تحویل و رسید دریافت می کند. این رسید را در سامانه آموزشیار بارگزاری و تا یک ماه فرصت تحول اصل را دارد.*

◇ در خصوص آقایان که مشکل نظام وظیفه دارند:

تنها افرادی که نیاز به فرم نظام وظیفه دارند یک پاکت خالی دیگر به همراه مدارک لازم برای تاییدیه تحصیلی با ذکر آدرس انها همراه مدارک به واحد دانشگاهی ارسال تا پس از مهر و امضا توسط واحد مجددا برای داوطلب پست شود. داوطلب با مراجعه به دفاتر مربوطه این فرم را تحویل و رسید دریافت می کند. این رسید را در سامانه آموزشیار بارگزاری و تا یک ماه فرصت تحویل اصل مدرک وجود دارد مدارک ناقص امکان تایید ندارد.

باتشکر -روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

اطلاعیه آموزشی واحد یزد

باسلام

با عنایت به ادامه شرایط کرونایی در یزد و ابلاغیه استانداری، کلاس های عملی غیر پزشکی واحد یزد در هفته جاری از مورخ 27 مهر لغایت 1 آبان برگزار نمی گردد.

با آرزوی سلامتی همه عزیزان

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد

باسمه تعالي

*جشنواره حماسه تا حماسه*:

اساتید، دانشجویان و کارکنان محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، نشانی سایت یا کانال یا صفحه خود را در لینک https://b2n.ir/yazd.iau ثبت نمایند. شرط ورود در جشنواره، انتشار پنج پست *(یادداشت،پادکست،ویدئو، تصویر و...)* درمورد هر حماسه از آغاز آن حماسه تا آغاز حماسه بعدی است. هشتگ #از_حماسه_تا_حماسه و #دانشگاه_آزاد_اسلامی زیر هر پست، فراموش نشود. بر اساس شاخص های مختلف که از جمله آنها، کمیت پست ها، کیفیت، تعداد بازدید، تعداد بازنشر و... صفحات در بهمن ماه در سطح واحد دانشگاهی داوری خواهند شد.

به نفرات برتر جوایز مختلفی و از آن جمله *تخفیف شهریه* تعلق خواهد گرفت.

*:برندگان در سطح استان و ملی نیز مورد ارزیابی قرار گرفته و جوایز نفیسی تقدیم خواهد شد.

* جهت کسب اطلاعات بيشتر به سایت واحد دانشگاهی خود و یا سایتfarhangi.iau.ir مراجعه فرمایید.

معاونت دانشجويي وفرهنگي دانشگاه

 

  کلاسهای مجازی ترم اول ۹۹- ۴۰۰

بسمه تعالی

به اطلاع دانشگاهیان محترم می رساند کلاسهای مجازی مقاطع مختلف از روز یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۶ساعت ۲ بعد از ظهر در سامانه بارگذاری و آغاز شده است.

این هفته ، هفته دوم و زوج آموزشی می باشد، بدیهی است جبرانی کلاسهای هفته گذشته که سامانه کلاسهای مجازی در حال آماده سازی بوده است از سوی اساتید محترم برنامه ریزی و برگزار می‌شود .

دسترسی عزیزان از طریق لینک موجود در وبسایت دانشگاه است .( www.iauyazd.ac.ir ) و یوزر و پسورد هر دو کد ملی می باشد.

ضمن سپاس از همراهی کلیه دانشجویان عزیز و اساتید گرامی از تاخیر ایجاد شده عذرخواهی می کنیم .

 باتشکر- روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد

اطلاعیه مرکز سنجش ، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی 

مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص فعالیت مؤسسات و سایت های سودجو اطلاعیه‌ای صادر کرد.
قابل توجه مديران محترم گروه هاي آموزشي و اساتيد بزرگوار
با سلام
احتراما"، بدينوسيله به استحضار مي رساند بر اساس بخشنامه شماره 30/16597 مورخ 99/04/29 سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي؛ آخرين مهلت برگزاري جلسات دفاع دانشجويان كارشناسي ارشد/دكتراي حرفه اي و تحصيلات تكميلي در نيم سال دوم سال تحصيلي 99-98  تاريخ 99/8/15 مي باشد. همچنين مقتضي است دانشجويان گرامي مستندات و مدارك لازم را 15 روز قبل از دفاع به كارشناسان محترم دانشكده تحويل نمايند.
با سپاس- دكتر نويد نصيري زاده
معاون پژوهش و فناوري دانشگاه
  • بدهي شهريه از ترم قبل بصورت نقد پرداخت گردد. (براي پرداخت اينترنتي نياز به رمز پوياي كارت مي باشدكه درصورت نداشتن مي بايست توسط بانك مربوطه فعال گردد.)
  1. (جهت پرداخت بدهي از طريق سامانه دانشجویی - پرداخت الكترونيكي شهريه اقدام فرمائيد. دانشجويان عزيز دقت فرمايند در پرداخت اينترنتي شهريه بعد از رسيدن به مرحله تكميل فرآيند حتماً صبر نمايند تا گزينه تاييد موفقيت آميز صورت پذيرد درصورتيكه به هر دليلي از سايت خارج شديد و مبلغ از حسابتان كسر گرديد مجددا به سايت خود وارد شده و از قسمت شهريه-پيگيري پرداختهاي اينترنتي، بروي گزينه بررسي و تاييد نشده كليك كرده و صبر نماييد تا نتيجه نهايي را مشاهده فرماييد.)
  1. دانشجويان لازم است توجه داشته باشند پس از ورود به سامانه آموزشي ابتدا تقسيط شهريه را از منوي "تقسيط پيش پرداخت وكلي" انجام داده و سپس نسبت ثبت چك اقدام نمائيد.
  2. علي الحساب شهريه بصورت چك طرح جديد (صيادی) ، به شرح جدول ذيل به تفكيك مقطع ورشته تحصيلي

نكته قابل توجه :

دانشجويان گرامي توجه داشته باشند كه تعداد،مبالغ و تاريخ چكهاي تقسيط شهريه پس از پرداخت مبلغ نقدي در سيستم تعريف گرديده است. لازم است جهت جلوگيري از شيوع ويروس كرونا چكها از طريق پست سفارشي به صندوق رفاه دانشگاه براساس آدرس ذيل ارسال گردد. دانشجويان مي بايست پشت چكهاي ارسالي شماره شناسايي، نام و شماره تماس خود را درج نمايند.

آدرس : يزد –صفائيه –مجتمع دانشگاه آزاداسلامي واحديزد-صندوق رفاه دانشجويان كدپستي:8915813135

  1. دانشجويان عزيز دقت فرمايند شهريه اعلامي بصورت علي الحساب مي باشد و دانشجو پس از انتخاب واحد و تاييد نهايي جهت اطلاع از باقيمانده شهريه خود به سامانه دانشجویی – پرداخت الكترونيكي شهريه مراجعه و نسبت به تسويه اقدام نمايند.

 

مبلغ-ريال

تعداد و تاريخ اقساط

از صفر تا 10.000.000

4فقره چك25/06/99- 25/7/99 -25/8/99-25/9/99

از 10.000.001 تا 20.000.000

5 فقره چك25/06/99- 25/7/99 -25/8/99-25/9/99-25/10/99

از 20.000.001 تا50.000.000

6 فقره چك25/06/99- 25/7/99 -25/8/99-25/9/99-25/10/99-25/11/99

از 50.000.001 به بالا

7فقره چك25/06/99- 25/7/99 -25/8/99-25/9/99-25/10/99-25/11/99-25/12/99

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.