بسم الله الرحمن الرحیم 

23 مرداد, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

اداره امتحانات و ثبت نمرات

استاد محترم سلام و ادب خدمت اساتید محترم ضمن قدردانی از زحمات شما

پیرو اطلاعیه شماره ۴ دانشگاه، به استحضار می رساند امتحانات پایانی ترم جاری بصورت مجازی برگزار خواهد شد.

الف - شيوه طرح سوال دانشجويان مقاطع تحصيلي كارداني و كارشناسي بصورت تستي يا تشريحي و كارشناسي ارشد فقط تشريحي:

۱- سوال تستی : فقط برای مقاطع کاردانی و کارشناسی براساس فرمت فایل word که در سامانه اساتيد قرار داده شده است تهیه كرده و به ايميل هاي مخصوص هر دانشكده ارسال نمايد. طرح سوال تستي براي مقطع كارشناسي ارشد ممنوع مي باشد .

فرم سوال تستي از سامانه اساتيد قابل دريافت مي باشد .

۲- سوال تشریحی : استاد براساس فرم خام طرح سوال در سامانه اساتيد ، سوال را تایپ کرده، کلیه اطلاعات سربرگ را تکمیل نموده و فایل را بصورت pdf به ایمیل های مخصوص هر دانشکده ارسال نماید.

فرم سوال تشريحي از سامانه اساتيد قابل دريافت مي باشد .

444

لطفا در هر دو حالت، اسمي كه براي فايل WORD براي سوال تستي يا PDF براي سوال تشريحي قرار مي دهيد ، دقيقاً و فقط كد مشخصه درس باشد.

پس از ارسال ایمیل از طرف قرنطینه مجازی امتحانات جهت صحت سنجی سوال با استاد محترم تماس و تاییدیه دریافت می گردد .

 لطفا سوالات شما مربوط به هر مجموعه است فقط به همان ایمیل ارسال فرمایید و اگر با دانشکده های مختلف درس دارید سوال هر دانشکده را به ایمیل مرتبط با همان دانشکده و حداقل چهار روز قبل از آزمونتان ارسال نمایید.

ب : شيوه ارزشيابي دانشجويان مقطع دكتري تخصصي : ارزشيابي دانشجو در اختيار استاد مربوطه وبصورت شفاهي در سامانه LMS واحد الكترونيك (همان سامانه اي كه آموزش مجازي داشته ايد)بر اساس زمان و تاريخي كه در كارت ورود به جلسه براي دانشجو و ابلاغيه اساتيد درج گرديده انجام خواهد شد .

آزمون شفاهي توسط استاد محترم ضبط و نگهداري خواهد شد.

استاد محترم جهت ورود به سامانه آموزش (ارزشيابي) مجازي دوره دكتري تخصصي برروي لينك زيركليك كنيد :

arzesh

استاد محترم ثبت نمره را از طریق لینک زیر می توانید انجام دهید و همین طور ابلاغيه امتحانات خود را از طريق لينك زير دريافت كنيد :

ostad

اگررمز عبور خود را فراموش كرده ايد از طريق لينك زير دريافت كنيد :

ramz

فیلم آموزشی شیوه ارزیابی امتحانات از طریق لینک زیر ملاحظه نمایید :

فيلم آموزشي ارزيابي اساتيد

 

از همراهی عالمانه شما سپاسگزاریم

آموزش دانشگاه آزاد اسلامی یزد

عکس ept

ثبت نام آزمون EPT وآزمون فراگیر مهارتهای عربی دانشگاه آزاد اسلامی از شنبه 26 بهمن ماه لغایت 2 اسفند ماه 98 و 17 لغایت 20 فروردین ماه 99  انجام می پذیرد .
زمان برگزاری آزمون مربوطه که به طور همزمان در تهران، تبریز، مشهد، اهواز، اصفهان، شیراز،کرمانشاه، کرمان،یزد،کرج ، ساری و رشت برگزار خواهد شد ، متعاقبا اعلام خواهد شد . 

تنها دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مرکزسنجش و پذیرش به نشانی english.iau.ac.ir/ept  نسبت به ثبت نام اقدام و همچنین از منابع و بودجه بندی سوالات این آزمون آگاهی یابند.

روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

دانشجويان دوره دكتري تخصصي بخشنامه ذيل را ملاحظه نمايند .

photo ۲۰۱۹ ۱۰ ۲۳ ۱۵ ۴۰ ۴۸

doc

دانشجويان گرامي جهت كسب نمره قبولي در آزمون زبان EPT مي توانيد به 2 شيوه عمل نمائيد : 1- در آزمونهاي ماهانه EPT  شركت نموده و نمره قبولي اخذ نمائيد 2- در آزمونهاي تعيين سطح موضوع اطلاعيه فوق شركت نموده و نمره قبولي اخذ نماييد . کلاس‌های مذکور به دو صورت حضوری و الکترونیکی در تهران برگزار می شود. این آزمون جهت ارزیابی داوطلبان به منظور ورود به سطوح مختلف کلاس های آمادگی زبان انگلیسی ویژه دانشجویان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.

توضيحات بيشتر در خصوص آزمون تعيين سطح : داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بین 200 تا 390 شده می بایست در کلاسهای سطح یک ثبت نام کنند و داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بین 400تا590 شده می بایست در کلاسهای سطح دو ثبت نام کنند و داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بالاتر از 600 شده می بایست در کلاسهای سطح سه ثبت نام کنند . کلاس‌های مذکور در هر ترم به مدت یک ماه و نیم و 9 ساعت در هفته خواهد بود. در صورتی که میانگین نمرات کسب شده در آزمون‌های پایان هر ترم آموزشی، حداقل 50 باشد نمره مذکور به عنوان جایگزین نمره آزمون زبان EPT دانشجویان دوره دکتری تخصصی قابل پذیرش خواهد بود.

 

 az  

دريافت كارت ورود به جلسه امتحانات پايان نيمسال دوم سال تحصيلي 99-98

 باعنایت به برگزاری امتحانات پایان ترم بصورت آنلاين ( غيرحضوري ) و لزوم برنامه ريزي براي برگزاري امتحانات نيمسال دوم 99-98 به استحضار دانشجويان گرامي مي رساند كارت ورود به جلسه امتحانات پايان ترم نیمسال دوم 99-98، از ساعت ۹ صبح روز شنبه 17 خرداد ماه 99  از سامانه آموزشی قابل دريافت خواهد بود. در صورت اشكالدار بودن ، قادر به دريافت كارت ورود به جلسه نمی باشید لذا لازم است نسبت به رفع اشكال در مدت زمان باقي مانده تا شروع امتحانات اقدام نموده و كارت ورود به جلسه دريافت نمائيد . بر روي كليد مشاهده موانع كليك نمائيد تا مواردي كه مانع دريافت كارت مي باشد را ملاحظه كنيد و نسبت به رفع آن اقدام نمائيد.

 

قبل از دريافت كارت ورود به جلسه ارزشيابي اساتيد را انجام دهيد .

arzeshyabi

 

پس از ورود به سامانه آموزشی(کلیک بر روی یکی از لینک زیر ): از منوی آموزش - قسمت امتحانات - گزینه دریافت کارت ورود به جلسه ، کارت خود را دریافت نمائید .

سامانه آموزشي دانشجويان


 98 2

 رمز عبور خود را فراموش كرده ايد ؟

Untitled 1

 كد كاربري و رمز عبور براي شما پيامك خواهد شد . 

************************************************************************************************************************************************************************

بدينوسيله به اطلاع دانشجويان عزيز دانشگاه آزاد اسلامي واحد یزد مي رساند

امتحانات هفته اول ( از تاريخ 25 خرداد 99 لغايت 29 خرداد 99 ) به هفته چهارم تيرماه ( از تاريخ 22 تيرماه 99 لغايت 25 تيرماه 99 ) براساس جدول زير و بدون تغيير در ساعت امتحان منتقل شد. با توجه به جابه جایی های صورت گرفته دقت لازم به ساعت و تاریخ امتحان داشته باشید. با توجه به تغییرات اعمال شده توصيه مي شود مجددا كارت ورود به جلسه تهيه نمائيد .

 

جدول تاريخهاي تغيير يافته هفته اول امتحانات

  .

2-ارزشیابی كليه دروس در مقاطع كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد به صورت آنلاين انجام خواهد شد و نیازبه حضور فیزیکی در جلسه امتحان نمی باشد. لذا بر اساس ساعت و تاريخ درج شده در كارت ورود به جلسه به سامانه آزمون آنلاين مراجعه و به سئوالات پاسخ دهيد . 

نكات مهم :

الف: قبل از ورود به سامانه نسبت به تسویه حساب شهریه خود اقدام فرمایید.

ب: نام کاربری شماره شناسایی و رمز عبور کد ملی دانشجو می باشد.

ج : متذکر می‌شود نام کاربری و رمز عبور بر اساس برنامه زمانبندی امتحان  و یا در زمانهای اعلام شده جهت امتحان آزمایشی فعال می‌گردد.

د: دانشجویانی که همزمان دو امتحان در یکساعت دارند باید ضمن تماس تلفنی با شماره 03531872477 (اداره امتحانات-خانم وکیل) در ساعت اداری (14-8) درخواست خود را اعلام نمایند تا در برگزاری آزمون برای آنها وقت اضافه لحاظ گردد.مسئولیت عدم پیگیری بعهده شخص دانشجو است .

هـ : چنانچه به هر دلیل (قطع برق، قطع اینترنت و موارد مشابه) در حین آزمون، فرآیند شرکت در آزمون متوقف گردید (در صورتی که کلید اتمام آزمون را نزده باشید) شرکت در آزمون با ورود مجدد به سامانه تا پایان زمان تعیین شده توسط استاد امکان پذیر است.

و : با توجه به اینکه فایل سوالات تشریحی بصورت PDF در اختیار دانشجو قرار می گیرد باید نرم افزار لازم برای باز نمودن فایل مورد نظر روی سیستم مورد استفاده نصب شده باشد.

ز : ارسال پاسخ سوالات تشريحي از طریق بارگزاری عکس با فرمت JPG یا JPEG روی سامانه آزمون آنلاین تا حداکثر 15 فایل(جمعاْ ۸ مگابایت) يا تايپ پاسخ به سوالات در باكس هاي پيش بيني شده در سامانه امکان پذیر است.

توجه : مدت زمان آزمون به هیچ عنوان قابل تمدید نمیباشد. لذا راس ساعت شروع آزمون نسبت به ورود به سامانه اقدام نمایید.

ورود دانشجويان مقاطع كارداني - كارشناسي و كارشناسي ارشد از طريق لينك زير

wpe7eca142eon

 فیلم آموزشی کار با سامانه آزمون های آنلاین و پاسخ به سوالات تستی و تشریحی کلیک کنید.

 

فیلم آموزشی شیوه آپلود پاسخ هاي سوالات تشریحی از طریق موبایل کلیک کنید .

 

 

 ************************************************************************************************************************************************************************

3- ارزشیابی کلیه دروس دوره دکتری تخصصی بر عهده اساتید نهاده شده است. لذا هیچ گونه امتحان بصورت حضوری زیر نظر آموزش دانشگاه برگزار نخواهد شد.آزمون بصورت شفاهي وبرخط براساس ساعت و تاريخ امتحان درج شده در كارت ورود به جلسه برگزار شده (در سامانه مجازي LMSواحد الكترونيك كه قبلا كلاسهاي مجازي در طول ترم در آن برگزار گردیده است) و مستندات برگزاري آزمون از طريق سامانه آموزش مجازي ضبط مي گردد.

ورود دانشجويان دوره دكتري تخصصي از طريق لينك زير

arzesh

  ************************************************************************************************************************************************************************

4- زمان امتحانات دانشجويان گروه علوم پزشکی در مردادماه خواهد بود. لازم بذکر است فقط امتحانات دروس عمومی همراه با دانشجویان غیرپزشکی بر اساس تاریخ و زمان درج شده در کارت ورود به جلسه به صورت آنلاین از طریق سامانه برگزار می شود.

5-درخصوص زمان بندي برگزاري دروس عملی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

6- دروسی که توسط گروه آموزشی/دانشکده ناتمام اعلام شده فاقد تاریخ امتحان است. بدیهی است پس از تکمیل سرفصل, امتحان با هماهنگی آموزش دانشگاه برگزار می گردد.

7- دانشجوياني كه امتحانات آنها بصورت حضوري در واحد دانشگاهي كه به تحصيل اشتغال دارند به تعويق نيفتاده و در قالب طرح تعاون واحد يزد را براي برگزاري امتحان انتخاب كرده اند بايد در زمان مقرر كه در كارت ورود به جلسه آنها درج گرديده به واحد يزد مراجعه نمايند تا امتحانات آنها برگزار شود.

ضمناً در صورت جابجايي زمان امتحان دانشجويان طرح تعاون در واحد دانشگاهي كه در آن به تحصيل اشتغال دارند، بايد براساس برنامه تغيير يافته كه واحد دانشگاهي محل تحصيلشان اعلام مي نمايد به واحد دانشگاهي كه در طرح تعاون براي شركت در امتحان انتخاب نموده اند (يزد) مراجعه كنند.

 

با آرزوی توفیق و سلامتی برای تمامی عزیزان

برای اطلاعات دقیق و سریع همواره به سایت واحد یزد مراجعه نمایید.

www.iauyazd.ac.ir

 حوزه معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه آزاد اسلامي يزد

راهنمای رویت نمرات جامع دکتری تخصصی 

پس از ورود به سامانه دانشجویان در قسمت آموزش - نمرات - سوابق تحصیلی نمرات امتحان جامع قابل مشاهده می باشد .

55555

موفق باشید 

به اطلاع مي رساند آخرين مهلت ثبت نمره درس سمینار 2 و 3 واحدی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی اخذ شده در نیمسال اول 98-97 بر اساس تقويم آموزشي واحد ،

پایان مردادماه 98 

می باشد اساتيد محترم نسبت به ثبت نمره و ارسال به اداره امتحانات اهتمام لازم را مبذول فرمايند . لازم به ذكر است پس از تاريخ هاي اعلامي ثبت نمره امکان پذیر نمي باشد . 

دانشجويان گرامي نسبت به ارائه و پيگيري ثبت نمره ، اقدامات لازم را انجام دهند . 

با سپاس - اداره امتحانات

دانشجویان ، اساتید و همکاران بزرگوار

 احتراماً بر اساس ابلاغیه معاونت محترم آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ، بدينوسيله تاريخ جديد امتحانات لغو شده در تاريخ هاي 20 و 21 و 22 دي ماه 95 به شرح ذيل اعلام مي گردد :

 

:: برنامه جديد امتحانات دانشكده هاي علوم پايه،‌علوم انساني، فني و مهندسي ، مديريت ، كشاورزي و هنر ::

تاريخ قبلي تاريخ جديد توضيحات
بيستم دي ماه 95

دوم بهمن ماه 95

هيچ گونه تغييري در مكان و ساعت امتحان صورت نگرفته است .
بيست و يكم دي ماه 95 سوم بهمن ماه 95 هيچ گونه تغييري در مكان و ساعت امتحان صورت نگرفته است .
بیست و دوم دی ماه 95  چهارم بهمن ماه 95 هیچ گونه تغییری در مکان و ساعت امتحان صورت نگرفته است .
 
 
 

:: برنامه جدید امتحانات دانشکده پزشکی :: 

تاريخ قبلي تاريخ جديد توضيحات
بيستم دي ماه 95 ششم بهمن ماه 95 هيچ گونه تغييري در ساعت و مكان امتحان صورت نگرفته است .
بيست و يكم دي ماه 95 هفتم بهمن ماه 95 هيچ گونه تغييري در ساعت و مكان امتحان صورت نگرفته است .
بیست و دوم دی ماه 95 هشتم بهمن ماه 95  هیچ گونه تغییری در ساعت و مکان امتحان صورت نگرفته است .
 
 
حوزه معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه

:

دانشجویان ، اساتید و همکاران بزرگوار
 
 
با عرض تسلیت به مناسبت رحلت جانسوز حضرت ایت الله هاشمی رفسنجانی امتحانات روزهای دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه 20 و 21 و 22 دی ماه 95 بر اساس اطلاعیه سازمان مرکزی برگزار نمی گردد و تاریخ امتحانات مذکور در کوتاهترین زمان متعاقبا اعلام خواهد شد .
 
 
حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

قابل توجه دانشجويان كارداني و كارشناسي

آخرين مهلت اخذ و ثبت نمره معرفي به استاد در نيمسال تابستان 98-97  ، روز 15 شهریورماه 98 مي باشد .

ضمنا طبق بخشنامه سازمان مركزي آخرین مهلت ثبت نمره معرفي به استاد در سایر نيمسالهاي تحصيلي  به شرح ذيل مي باشد:

      نيمسال اول:30 دی ماه       نيمسال دوم : 31خرداد ماه 

صفحه1 از2
کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.